Loading...
FEDERACE2019-01-05T12:57:42+00:00

Cíle a vize ČFFF

Naším dlouhodobým cílem je vytvářet podmínky pro rozvoj funkčního fitness jako uznávaného a oficiálního sportu v České republice, řízeného ustanovenou asociací. Zavazujeme se dodržet naše cíle a vytvářet členskou základnu klubů a oddílů, podporovat závody a organizovat Mistrovství České republiky.

Naším krátkodobým cílem je vytvořit reprezentační tým pro blížící se iF3 World Championship v Londýně, konaného 5. – 7. října 2018.

Naší vizí je umožnit závodníkům reprezentovat svou zemi na mezinárodních závodech, umožnit trenérům se rozvíjet a zároveň sjednocovat prostředí funkčního fitness v České republice.

Důvodem vzniku je vytvoření transparentního a férového prostředí pro rozvoj funkčního fitness nejen na národní, ale i mezinárodní úrovni. Součinností s dalšími federacemi fungujícími po celém světě je jedním z dlouhodobých cílů ustanovení funkčního fitness olympijským sportem.

Ultimátním cílem je dostat Functional Fitness na Olympijské hry.

ZA FEDERACÍ STOJÍ

Michal Bohumel
Michal Bohumelpředseda
Majitel Michal Bohumel Training a trenér mnoha atletů ve funkčním fitness v Čechách, Slovensku a Švédsku.
Adam Buček
Adam Bučekmístopředseda
Adam Buček „TheWodFather“ je šéfredaktorem sportovního magazínu Powerful, věčným studentem různorodých tréninkových metod a nezávislým konzultantem v oblasti funkčního sportu.
Martin Štěpánek
Martin Štěpánekmístopředseda
Martin Štěpánek je zakladatelem a hlavním trenérem CrossFitⓇ Hradec Králové.

JSME HRDÝM ČLENEM
INTERNATIONAL FUNCTIONAL
FITNESS FEDERATION

Tyto stránky používají soubory cookie a služby třetích stran. Souhlasím